Naujienos

2014.07.12
Dėmesio! Kamanų rezervato lankytojų centre galima įsigyti leidinių apie saugomas teritorijas

Kamanų rezervato lankytojų centre galima įsigyti pigiau nei knygynuose leidyklos „Terra publika“ išleistų leidinių apie saugomas teritorijas.

 

Ypatinga Lietuva. Keliaujame po saugomas teritorijas

Tai kelionių žinynas, kuriame pateikiamas 41 kelionės maršrutas po Lietuvos saugomas teritorijas: nacionalinius ir regioninius parkus, rezervatus. Susipažinti su saugomų teritorijų vertybėmis siūlome keliaujant ne tik automobiliu, bet ir pėsčiomis, dviračiais, baidarėmis, netgi - žirgais. Gamtos takais keliaudami po nacionalinius ir regioninius parkus, rezervatus, pamatysite, jog mūsų šalis – išties ypatinga, aplankysite daugiau nei 500 vertingiausių gamtos ir kultūros objektų. Žinynas iliustruotas nuotraukomis, saugomų teritorijų. Pažintinių ir mokomųjų takų schemomis bei informacinėmis lentelėmis, kurios pravers kiekvienam keliautojui. Leiskitės į kelionę po įdomiausius ir gražiausias Lietuvos teritorijas!

Kaina 50 Lt.

Įdomiausios kelionės po Lietuvą

Tai iliustruotas kelionių žinynas, kuriame pateikiame 70 įdomiausių kelionių maršrutų

Po Lietuvą pėsčiomis ir automobiliu, aplankant iki 1100 vertingiausių šalies objektų. Žinynas iliustruotas nuotraukomis, žemėlapiais ir informacinėmis lentelėmis, kurios pravers kiekvienam keliautojui. Šis leidinys skirtas prisiekusiam keliautojui kuris trokšta pažinti savo gimtąjį kraštą.

Kaina 75 Lt.

Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai

Antrasis kelionių žinyno tomas pakvies visus pakeliauti po Lietuvą kitaip. Pristatome geriausias kelionių idėjas po Lietuvą dviračiais, valtimis ir baidarėmis, laivu ar net lėktuvu. Daugiau nei 70 maršrutų, aplankant 1100 lankytinų vietovių. Tai puiki galimybė pažinti Lietuva kitaip!

Kaina 75 Lt.

Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti

Pasirodo, ir lietuviai moka linksmintis! Ir dar kaip moka! Ši knyga – tai jūsų pagalbininkas įdomiam ir turiningam laisvalaikiui. Sužinosite, ką laisvalaikiu veikia amžinai jauni, aktyvus, kūrybingi ir gyvenimą mylintis žmonės. Tai knyga, kuri gali pakeisti Jūsų gyvenimą, išvaikyti nuobodulį, padėti susirasti bendraminčių, pamėgti džiazą ar net pagražinti savo figūrą. Ir visą tai jus turite išvysti... pasirinkti... ir dalyvauti!

Kaina 15 Lt.

„Lietuva“

Tai puikiomis nuotraukomis iliustruotas fotoalbumas su trumpais aprašymais lietuvių, anglų kalbomis Jame pateikiama žinių apie Lietuvą nuo jos įkūrimo iki šių dienų. Albume gausiu nuostabių vaizdų iš paukščio skrydžio ir įdomios informacijas apie Lietuvą.

Kaina 20 Lt.

Suvenyrinis žaidimas

Tai suvenyrinis atminties lavinimo žaidimas, kurio kortelėse – gražiausios Lietuvos vietovės. Tai puiki dovana užsienio svečiams ir visiems, kurie myli Lietuva.

Kaina 10 Lt.

Mano kelionių dienoraštis

Ši knyga skirta vaikams, kurie keliauja ir nori pažinti Lietuvą, jos gamtą, istoriją. Tai vaiko kelionių dienoraštis, kuriame mažasis keliautojas galės užrašyti kelionių įspūdžius, įklijuoti nuotraukas, išmokti keliautojams vertingų gudrybių. Kad kelionė neprailgtų, knygelė paįvairinta pramoginiais, lavinamaisiais žaidimais.

Kaina 15 Lt.


Atgal

Paieška
Kamanų valstybinio gamtinio rezervato direkcija
Pušų g. 2, Akmenės 2-as k. 85354 Akmenės rajonas Tel./faksas +370 425 59285 El paštas: info@kamanos.lt

Renginiai

<< birželis, 2023 >>
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930